Domů Diskuzní fórum Pravidla fóra Pravidla podpory

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  České Šablony a poslední změna je stará 3 roky, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5349

  Děkujeme že jste zakoupili jednu z našich prémiových šablon. Přečtěte si prosím pozorně tyto pravidla podpory před vložením jakéhokoliv dotazu.

  Proč poskytujeme podporu

  Chceme naše šablony vylepšovat a zkušenosti od našich uživatelů jsou neocenitelné. Zároveň je spokojenost našich klientů na prvním místě.

  Před kladením otázek

  Ještě než vložíte dotaz týkající se nějaké naší šablony/pluginu, projděte si prosím naše FAQ a Dokumentaci. Dokumentace obsahuje pokyny k instalaci, používání a důležité odpovědi na časté otázky.

  Co je součástí podpory

  Na podporu z naší strany má každý platící zákazník se zakoupenou a aktivní podporou. Přístup k této podpoře mají i zákazníci se zakoupenou 1 měsíční podporou. Ta je však limitována pouze na jeden měsíc.

  Podpora se týká pomoci s nastavením šablon, obecných bugů a chyb našich šablon. Nezahrnuje však podporu používání samotného WordPressu.

  Přizpůsobení a software třetích stran

  Podpora se nevztahuje na úpravy a pluginy třetích stran pokud není výslovně uvedeno jinak v popisu zboží nebo dokumentaci.

  Doba podpory

  Jsme obvykle on-line kolem 20:00 – 24:00. Snažíme se na Vaše dotazy odpovědět co nejdříve. Vezměte ale prosím na vědomí, že některé úpravy mohou zabrat čas.

  Ještě jednou děkujeme za zakoupení naší šablony a na shledanou na našem fóru.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

The forum ‘Pravidla fóra’ is closed to new topics and replies.