Podpora

Poskytujeme 2 druhy podpory a aktualizací:

Podpora a aktualizace 1 měsíc:

Po zakoupení šablony Vám bude k dispozici naše podpora a případné aktualizace po dobu 1 měsíce. Po tuto dobu budete mít taktéž přístup k šabloně z Vašeho účtu na tomto webu. Po uplynutí 1 měsíce Vám již dále nebudeme poskytovat případnou podporu a aktualizace. Taktéž Vám bude odebrán přístup k šabloně (proto si ji po nákupu zálohujte).

Doživotní podpora a aktualizace*:

Po zakoupení šablony budete mít doživotní* přístup k šabloně a aktualizacím zakoupené šablony. Taktéž Vám bude poskytována podpora po dobu životnosti tohoto webu (šablony).

Podporu poskytujeme prostřednictvím e-mailu, výukových programů nebo kontaktního formuláře, ale ne telefonickou podporou. Můžeme vám pomoci jen s problémy týkající se produktů zakoupených z „ceske-sablony.cz“. Naše podpora není okamžitá, ale snažíme se odpovídat na všechny žádosti co nejdříve.

Prosím, nezaměňujte si podporu s přizpůsobením. Jsme rádi, že vám pomůže s jakýmikoliv problémy týkající se našich šablon, ale neprovádíme úpravy šablon, jako je změna rozložení nebo přizpůsobení šablony vašim požadavkům, atd. Můžeme udělat nějaké malé a jednoduché vylepšení, ale opravovat chyby a poskytovat obecnou podporu je naší prioritou.

Podporu pro WordPress naleznete na http://wordpress.org/support/

Před tím než nás kontaktujete, projděte si prosím naše „FAQ – Často kladené otázky“ zda se odpověď na Váš dotaz nenachází tam.

*Doživotní = po dobu prodeje šablony nebo životnosti webu.